Korzyści

Doradca Finansowy Arte Creo

bezpłatne konsultacje finansowe w poznaniu


Korzyści ze współpracy z doradcą finansowym!


Rzetelność

Nie jestem sprzedawcą, nie próbuję sprzedać Ci żadnego towaru czy usługi. Nie jestem też zwykłym pośrednikiem, który tylko wskazuje miejsce w które należy się udać i jakie dokumenty będą potrzebne. Jestem doradcą finansowym, zajmuję się pomocą przy wyborze najkorzystniejszej oferty kredytowej oraz doradzam przy każdym etapie pozyskiwania środków finansowych. Tłumaczę czym poszczególne oferty różnią się od siebie, wyjaśniam jak obliczyć całkowity koszt kredytu, by realnie porównać oferty różnych banków.

Oszczędność czasu

Szanuję Twój czas, wiem jak jest on ważny w życiu każdego z nas. Bieganie od banku do banku i samodzielne porównywanie ofert to proces czasochłonny ze względu na złożoność takich ofert i konieczność dokładnej analizy. Ze mną nie musisz tracić na to czasu. Mogę również wziąć na siebie odpowiedzialność za kompletację poszczególnych dokumentów, których otrzymanie wymaga jeżdżenia po urzędach i stania w kolejkach. Dzięki temu, możesz skupić się na swoich sprawach.

Mobilność

Nie musisz chodzić od banku do banku, by szukać samodzielnie najlepszej oferty. Podjadę do Ciebie o wskazanej przez Ciebie godzinie i przedstawię najlepsze dla Ciebie warianty. Nie tracisz czasu i nie musisz zmieniać swojego planu dnia, bo to ja dopasuję się do niego.

Brak prowizji

Nie pobieram od klientów żadnych opłat za swoje usługi. Moje wynagrodzenie pobieram bezpośrednio od banków, co nie ma żadnego wpływu na przedstawiane przez bank oferty. Dzięki takiemu systemu wynagrodzeń, współpraca ze mną przyniesie Ci korzyści bez ryzyka poniesienia kosztów . Nawet jeśli nie zdecydujesz się na kredyt, czy inne produkty finansowe, nie poniesiesz żadnych kosztów. Nasza współpraca dla Ciebie to jedynie pozytywne aspekty - zdobycie wiedzy na temat swoich możliwości i poznanie ofert, jakie rynek finansowy może zaproponować.

Duży wybór ofert

Współpracuje z kilkunastoma instytucjami finansowymi w Polsce. Dzięki temu zyskujesz pewność, że wybierzesz najatrakcyjniejszą ofertę spośród dostępnych na rynku. Idąc do banku ograniczasz się tylko do jednej z nich, a pieniądze są ważne, warto więc rozeznać się na rynku finansowym odnośnie możliwych alternatyw. Pomogę Ci zrozumieć, czym poszczególne oferty różnią się od siebie i wyjaśnię, która z nich będzie dla Ciebie najkorzystniejsza.

Zaplecze z doświadczeniem

Współpracuję z największą Spółdzielnią Doradców Kredytowych ANG, która zrzesza ponad 500 doradców z całej Polski. Wszyscy dzielimy się ze sobą informacjami i doświadczeniami. Dzięki takiej organizacji wzajemnie wspieramy się w bardziej skomplikowanych tematach, co oszczędza czas potrzebny na finalizację założonych celów.